V noci k ránu bez uheráku, ale s kafetem

16. 12. 2012 | † 24. 11. 2013 | kód autora: 1fp

Jsou skoro půl čtvrté ráno a já nespím. To se mi dlouhomnestalo, kórt když musím na devátou ráno do práce na celý den. a nespím proto, že když jsem dnes ve tři přišel z práce domů, padl jsem a spal až do devíti večer. Takže, co se stalo za dobu,co jsem zde nebyl. Dnes jsem si například narazil zadeček na náledí. Nebylo to nic příjemného, a jak jsem zjistil, nbyl jsem sám, kdo dnes házel držku. Bylo nás víc, fakt. Taky jsem se byl kouiknout u Mirky do stánku, ale nic jsem si nekoupil jen zvědavě jukal. Má tam dost zajímavostí. Nekoupil proto, protože jsem si chvilku předtím koupil knihu tohoto blogera, tak již nebyly love. Začetl jsem se do ní. Tedy do té knihy.
Domovní kocour Láďa zrovna dvakrát nechce vylézt z bytu jedné babky, neb venku je zima. Uvelebil se u ní a nechá se obsluhovat. Vypadá úplně stejně jako Sailem, i ta vyčůranost je okopírovaná. Mimochodem, co budete dělat na konci světa? Já budu v práci, stejně tak i na štědrý den ( jako Hablina ) a potom jeden den volna na spánek, abych zase dvacátého šestého byl celý den v práci. Už mi to unavuje, navíc to vypadá opětovně, že v lednu nebudu mít práci. ale co, tomu se říká osud. A všechno špatné je i k něčemu dobré. Jsem u firmy již dlouho, osud mi již několikráte tento rok řekl,, hele buřte, koukej se sebou něco dělat, už zde nepracuj, je čas na změnu! " tak jsem připraven.
Otec oznámil, že nebude na vánoce ani kapr, ani řízek, ale uděláme si pouze chleba s máslem a rajče. a proč ne? Jsem pro, ušetříme. Stejně si už mnoho let ani dárky nedáváme, akorát se zbytečně potom špiní nádobí.

Aáá, začaly se mi klížit oči, jdu do hajan. tak zatím pardálové...............................


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.