Ovce z Fecebooku

19. 04. 2013 | † 24. 11. 2013 | kód autora: 1fp

Ach, to je slovíčko. Facebook. Kdo ho nemá, že. Snad najdete hodně málo lidí, kteří ho nemají. O to více je nebezpečný pro lidstvo jako takové. Ovce na Facebooku vylévají své názory, současně profil plný osobních údajů a fotek, vše uloženo na centrálních servrech v majetku amerických chazarů. Facebook jsem si zakládat nechtěl, ale postupem času jsem si začal říkat, že by to mohlo být i dobrý. "Potkal" jsem se tu opět se svými spolužáky a kamarády z dětství, na které už jsem dávno neměl kontakt. To co mi ale vadí, jsou právě ty skupiny a fanouškovské stránky, které se snaží posbírat co nejvíc lidí a denně mi přijde X pozvánek, abych se přidal taky. Inteligentní člověk je samozřejmě ignoruje. Protože takové to: Přidej se, pozvi všechny své přátele a pak se stane to a to, je samozřejmě holý nesmysl. Naopak, nestane se vůbec nic, tedy kromě toho, že ti hlupáčci co se houfně přidávají akorát pomůžou někomu vydělat peníze. Jenže hlupák zůstane hlupákem a nepomůže mu ani X článků, které na toto upozorňují. FACEBOOK byly od počátku doménou mladých. Názory, které se tady prezentují v diskusních stránkách jsou obrazem nevědomosti ,ideové zaslepenosti i mladické hlouposti.

uživatelé Facebooku se stávají čím dál více asociálními. Jak se to pozná? Nejsou schopni "naživo" komunikovat, pořád jen krmí rybičky (jakási nablblá hra) nebo hladí kreslené kočičky a uploadují foto talíře s večeří atd. atd. Dle mého názoru takový uživatel degeneruje.
Rozumný člověk se na Facebook díval od začátku s despektem. Je jen logické,že se na něj nabalily houfy supů,kteří těchto uživatlů zneužívají . Dobře jim tak. Za blbost se platí.Nemyslíš -zaplať!

 

Jak nebudeš na FB jsi mimo, nejsi IN, nejsi IN, nejsi IN.....


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.